Podmínky spolupráce na propagaci

Velmi nás těší, že nás často kontaktujete s nabídku na spolupráci a propagaci  na sociálních sítích. Většinu z Vás bohužel kvůli malému počtu sledujících musíme odmítnout. Proto jsme se rozhodli vytvořit podmínky spolupráce tak, aby dostali šanci všichni. A kdo ví, třeba se nám Vaše tvorba zalíbí natolik, že navážeme společně dlouhodobou spolupráci, která bude zajímavá pro obě strany. :-)

Odměnu a nabídku k další spolupráci získají jen ti nejšikovnější. Spolupráce není časově omezena, tak své štěstí můžete zkoušet i vícekrát. Čím větší počet videí a fotek nám pošlete, tím větší máte šanci na získání nabídky další spolupráce v hodnotě 2000 Kč (včetně DPH).

JAK SE MŮŽETE ZAPOJIT?

 1. vytvořte a sdílejte své video či fotky obsahující Vašeho psa/fenku a jakýkoliv námi nabízený produkt s označením stránky MAVIO
 2. podepište souhlas s použitím videí a fotek za Vás a ostatní osoby (souhlas musí podepsat všichni, kteří jsou na videu či fotce zobrazeni)
 3. zašlete nám video a fotky na náš e-mail: spoluprace@nuf-nuf.cz včetně podepsaných souhlasů a do předmětu napište SPOLUPRÁCE 2023
  • Pokud video bude příliš velké, zašlete nám ho pomocí odkazu z uschovna.cz na uvedený e-mail.

CO BY MĚLO BÝT OBSAHEM VIDEA ČI FOTKY?

 • Váš pes/fena v akci s produktem (hraje si s hračkou od nás, spí v pelíšku apod.)
 • prezentace produktu s Vaším psem/fenou
 • recenze na produkt s Vaším psem/fenou
 • jiný - Vaši fantazii se meze nekladou :-)

JAK BY TO MĚLO VYPADAT?

 • určitě krásně :-)
 • formát videa/fotky necháme na Vás, jen délka videa by neměla překročit 30 vteřin

 Každý měsíc vybereme video či fotku s jehož tvůrcem se domluvíme na další spolupráci a obdrží poukaz na produkty v hodnotě 2000 Kč. Výběr výherního videa či fotky bude různý. O vítězi se může rozhodnout hlasováním, losem nebo pouze dle našeho výběru.

Pokud nemáte od nás zatím žádné produkty a tato nabídka Vás zaujala, můžete nás kontaktovat a s příslibem účasti získáte slevový kód na objednávku prvních produktů. 

Moc se těšíme na Vaše projekty!

Děkujeme a přejeme krásný den,

Katka za tým MAVIO
email: info@nuf-nuf.cz

 

Sledujte nás na sociálních sítích, ať už Vám nic neunikne. :-)

 INSTAGRAM NUFNUF

FACEBOOK NUFNUF