MAVIO

Rádi bychom Vám představili projekt MAVIO, za kterým stojí milovníci domácích mazlíčků, kteří si dali za cíl, najít designové a vysoce kvalitní chovatelské produkty pro psy a kočky. Nehledíme pouze na povrch, ale zabýváme se i samotnou výrobou. V naší nabídce naleznete pouze značky, které jsou při výrobě ohleduplné k přírodě, nevyužívají levné lidské pracovní síly a usilovně vytváří kvalitní a funkční nabídku jedinečných produktů pro psy a kočky.

 JAK TO VŠECHNO ZAČALO

Největší zásluhu má naše chlupaté štěstí Adunka (fenka maďarského ohaře), do které jsme se zamilovali a chceme pro ni to nejlepší. Po Adunce jsme dokonce pojmenovali i jednu naši hračku.

 Po první návštěvě v chovatelské stanici jsme se začali připravovat na příchod nového chlupatého člena naší rodiny. Snažili jsme se velice rychle zorientovat v nabídce produktů pro psy na našem trhu, ale bohužel jsme byli zklamaní. Zjistili jsme, že produktů na trhu je mnoho, ale jako nároční majitelé malého chlupatého štěstí jsme si nemohli vybrat. Pochopili jsme, že pokud chceme udržet náš domov krásný, a zároveň pořídit vybavení pro štěně, bude to velice obtížné.

Čím déle jsme hledali, tím více jsme byli zklamaní. Chovatelské produkty spojovala nízká kvalita, krátká životnost, vysoká cena a nevkus. Začali jsme s myšlenkou, že si vlastní designové luxusní produkty vyrobíme sami. Začali jsme s výrobou koženého obojku doplněného bavlněným lanem. Při hledání další inspirace, co pro naši Adunku pořídit, jsme našli první značku, s kterou jsme navázali spolupráci.

IMG_8745

PRVNÍ SPOLUPRÁCE

První značka, která nás oslovila, byla z Estonska a jejich produkty nabízíme dodnes. Jedná se o značku NUFNUF, která nabízí produkty v jednoduchém severském designu a vysoké kvality. Jejich produkty jsou vyrobeny ze 100% přírodních materiálů určených pro zvířata s alergií na syntetické materiály a pro majitele domácích zvířat, kteří se starají o zdravý životní styl. Z jejich produktů jsme byli nadšeni a rozhodli se je nabídnout i dalším chovatelům.

Základem našeho sortimentu je zejména kvalita a moderní design. Jsme obdivovatelé minimalismu a skandinávského stylu, ale vybere si u nás každý chovatel, kterému záleží na designu a funkčnosti produktu.

Spolupracujeme s originálními výrobci z Estonska, Finska a Švédska, kteří jsou jedineční a jejichž výrobky jsou vyráběné s ohledem k potřebám domácích mazlíčků a přírodě. Těší nás, že Vám můžeme nabídnout originální chovatelské produkty, které získávají i designové ceny.

CO BUDE DÁL

Stále rozšiřujeme naše portfolio o smysluplné spolupráce, které poskytnou Vašim mazlíčkům jen to nejlepší. Můžeme Vám slíbit, že nám záleží na Vašich domácích zvířátkách a uděláme maximum, abyste byli spokojeni a měli z nákupu dobrý pocit.

Dbáme na zdraví a pohodu domácích mazlíčků, od vývoje receptury pamlsků až po výrobu velkých pelechů. Jsme ohleduplní k životnímu prostředí, prosazujeme udržitelné výrobní postupy, vždy si uvědomujeme dopad našeho podnikání a naši uhlíkovou stopu.

Naším cílem je Vám pomoci k vytvoření moderního domova prostřednictvím kvalitních designových chovatelských produktů pro psy a kočky. Naší motivací jste Vy a spokojenost Vašich domacích mazlíčků.

NAŠE HODNOTY

  • Prémiová kvalita – Pevně věříme, že kvalitní produkty jsou jedním z hlavních pilířů zdravého a šťastného života Vašeho mazlíčka. Šťastný domácí mazlíček znamená šťastný majitel!
  • Udržitelnost – V naší nabídce naleznete pouze značky, které jsou při výrobě produktů ohleduplné k potřebám domácích mazlíčků, ale také k přírodě, nevyužívají levné lidské pracovní síly a usilovně vytváří kvalitní a funkční nabídku jedinečných produktů pro psy a kočky.
  • Neustálé zlepšování – Neustále vylepšujeme naši nabídku produktů a služeb, abychom byli nejinovativnějším obchodem s chovatelskými potřebami.