MAVIO

AHOJ!

Jsme Mavio.

Jsme milovníci domácích mazlíčků, kteří si dali za cíl, najít designové a vysoce kvalitní chovatelské produkty pro psy a kočky.

Nehledíme pouze na povrch, ale zabýváme se i samotnou výrobou. V naší nabídce naleznete pouze značky, které jsou při výrobě ohleduplné k přírodě, nevyužívají levné lidské pracovní síly a usilovně vytváří kvalitní a funkční nabídku jedinečných produktů pro psy a kočky.

Naše poslání je dlouhodobě kvalitnější a spokojenější život vašich mazlíčků. 

Na této misi spolupracujeme výhradně s originálními výrobci z Estonska, Finska a Švédska. Tito naši dodavatelé jsou svojí severskou náturou a přístupem schopni navrhovat a vyrábět vždy s ohledem na kvalitu života domácích mazlíčků, šetrně k přírodě a také stylově a udržitelně.

Společné hodnoty produktů, které na našem e-shopu najdete jsou:

  • Kvalita 
  • Praktičnost
  • Styl
  • Udržitelnost

Kvalita 

Nehledíme pouze na povrch. Jsme nároční a chceme pro vaše mazlíčky především pohodu, zdraví a dlouhodobý komfort. Také věříme, že dává smysl pořídit kvalitní produkt, který opravdu vydrží, než mnoho produktů s nízkou životností a pochybnou kvalitou provedení.

Praktičnost

Baví nás produkty, které jsou jednoduché, funkční a domyšlené do detailu. Chceme abyste si život s mazlíčkem užili na maximum a právě vychytané produkty, které vám usnadní život vám chceme nabízet.

Styl 

Design je u našich produktů velmi důležitý. Chceme abyste se s mazlíčkem cítili v harmonii a váš domov byl stále stylový. Najdete u nás produkty především jemných a přírodních barev a tvarů. Máme rádi minimalismus a jsme hrdí, že produkty v naší nabídce získali i designová ocenění.

Udržitelnost

Vždy hledíme i pod pokličku značek, které prodáváme. Spolupracujeme pouze s výrobci, kteří jsou při výrobě upřednostňují potřeby domácích mazlíčků, ale jsou také ohleduplní také k přírodě a nevyužívají levné lidské pracovní síly.

IMG_8745

Jak to celé začalo?

Největší zásluhu má naše chlupaté štěstí Adunka (fenka maďarského ohaře), do které jsme se zamilovali a chceme pro ni vždy to nejlepší. Po Adunce jsme pojmenovali i jednu naši hračku a také celý eshop. Tedy MA-VI-O. Maďarská Vižla a o jako Ořech, je místo kde žijeme.

Po první návštěvě v chovatelské stanici jsme se začali připravovat na příchod nového chlupatého člena naší rodiny. Zjistili jsme, že produktů na trhu je mnoho, ale jako nároční majitelé malého chlupatého štěstí jsme si nemohli vybrat. Pochopili jsme, že pokud chceme udržet náš domov krásný, a zároveň pořídit vybavení pro štěně, bude to velice obtížné.

Chovatelské produkty spojovala nízká kvalita, krátká životnost, vysoká cena a nevkus. Začali jsme s myšlenkou, si vlastní designové produkty vyrobit sami. Začali jsme s výrobou koženého obojku doplněného bavlněným lanem.

Při hledání další inspirace, co pro naši Adunku pořídit, jsme našli první značku, se kterou jsme navázali spolupráci.

NUFNUF z Estonska, která nabízí produkty v jednoduchém severském designu a vysoké kvalitě. Jejich produkty jsou vyrobeny ze 100% přírodních materiálů určených pro zvířata s alergií na syntetické materiály a pro majitele domácích zvířat, kteří se starají o zdravý životní styl.

Základem našeho sortimentu je zejména kvalita a moderní design. Jsme obdivovatelé minimalismu a skandinávského stylu, ale vybere si u nás každý chovatel, kterému záleží na designu a funkčnosti produktu.

Spolupracujeme s originálními výrobci z Estonska, Finska a Švédska, kteří jsou jedineční a jejichž výrobky jsou vyráběné s ohledem k potřebám domácích mazlíčků a přírodě.

Těší nás, že Vám můžeme nabídnout originální chovatelské produkty, které získávají i designové ceny.

WhatsApp Image 2024-04-23 at 16.18.46_1