VOŘÍŠKOV - Útulek pro opuštěná a týraná zvířata u Prahy

 

VOŘÍŠKOV - Kdo?

 
V útulku pracují milovníci zvířat, kterým nejsou lhostejné jejich osudy. Jejich hlavní vizí je: vybudovat útulek, který budou zvířata milovat. Útulek, kde se jim dostane lásky, kterou si zaslouží. Útulek, kde nebudou celé dny zavření v kotci a jen přežívat. Pro zvířata, která neměla štěstí chtějí, aby měli zase větší chuť k životu a aby se naučili znovu důvěřovat člověku. 
 
 

Jak pečují?

 

Se psy denně pracují, trénují je, odnaučují je starým   zlozvykům, které jim často brání v jejich „adoptovatelnosti“. Věnují jim spoustu času, hrají si s nimi, venčí je a berou je na výlety do okolních měst a obcí, často i s dalšími pejskaři. Zapojují je do coursingu a socializačních aktivit. Kočkám nebo i hlodavcům se také věnují, sice netrénují nebo nejezdí na výlety, ale denně dostanou pořádné množství lásky. 

Dopřávají všem spoustu lásky, péče a zábavy! :-)

Proč jsme se je rozhodli podpořit?

 

Dlouho jsme hledali spolupráci s někým, kdo to má stejně jako my. A našli jsme!

NUFNUF vznikl z lásky k našim domácím mazlíčkům a k přírodě. Chtěli jsme nejen pro ně vyrobit to nejlepší, co by pomohlo k SNADNĚJŠÍMU, KRÁSNĚJŠÍMU A ZÁBAVNĚJŠÍMU společnému životu. V týmu máme talentované designéry, ale především milovníky zvířat a spousty psů a koček. 

Lidé z Voříškova milují zvířata, dělají svou práci s láskou a vše se snaží dělat s respektem k přírodě. A ještě ke všemu jsou kousek od nás. Jsme moc rádi, že s nimi můžeme spolupracovat a tým Voříškov podpořit v jejich práci. :-)  

 
 

Jak můžete pomoci? 

Finanční podpora

Jedno vaše ušetřené kafe každý den může být pro chlupáče krmení na týden nebo část nákladů na jeho veterinární péči. Pomozte nám pokrýt tyto nezbytné náklady na provoz Voříškova a zajistit tak našim svěřencům kvalitní život, výcvik a péči. Přispět můžete na transparentní účet, ale i na ten sbírkový.

Adoptuj si pejska na dálku

Máte už u nás „svého“ oblíbence, ale nemůžete si dovolit jeho adopci? Bojíte se, že byste náročnějšího pejska nezvládli? Adoptujte si ho na dálku! Svému hafanovi budete svojí pomocí plnit misku nebo ho brát k veterináři. Od nás pak dostávat fotky a pravidelné reporty toho, jak se mu u nás daří… jen to mazlení na dálku nepůjde. Kdy se uvidíme?

Dočasná péče

Zakoukali jste se do nějakého z našich pejsků, ale nemůžete si prozatím dovolit dlouhodobou péči? U nás je možná dočasná péče. Pejsci vždy ocení láskyplnou náruč, byť na kratší čas. Kdybychom chtěli předbíhat, řekneme, že většina „dočaskářů“ si pejska zamiluje natolik, že už nám ho zpět nedá.

Venčení

Máte příležitostně možnost vašeho oblíbence přijít vyvenčit? I to nám pomůže a jemu to stoprocentně zlepší den. My i pejsek samozřejmě nejvíce oceníme pravidelné venčení a něco dobrého na zub pro vašeho oblíbence. Tak jednoduchá je cesta k jeho srdci. Kdy máte čas?

Manuální a materiální pomoc

Vše si řešíme sami, proto se nám hodí každá šikovná ruka přiložená k dílu. Umíte za to tzv. „vzít“? Jste manuálně zruční a jste ochotni nám pomoci s opravami či dalšími projekty, které zrovna řešíme? Prosíme, ozvěte se nám. Jsme na to sami a kvůli péči o všechna zvířátka nám na tuto práci nezbývá tolik času, proto vaši pomoc velmi oceníme.

 

Staňte se Dobrým pejskařem – pomáhejte pravidelně!

Bez vaší podpory to nezvládneme!

Transparentní účet: 2500648929/2010

Načtěte QR kód pomocí bankovní aplikace pro rychlou platbu.