Značkové chovatelské potřeby


Farm pet food

Značka FARM vznikla, protože viděli potřebu nabízet jednoduché, poctivé a zdravé krmivo pro naše chlupaté kamarády. Věří, že domácí mazlíčci si zaslouží stejnou kvalitu krmiva jako lidé. Proto věnují zvýšenou pozornost surovinám, což znamená, že vyrábí krmivo pouze z přírodních kvalitních surovin. Každý recept, který nabízí, je založen na vědeckém výzkumu a je vhodný pro domácí zvířata všech velikostí, plemen a věku.  

Od nápadu k rodinnému podnikání

Zrození značky FARM je příběhem rodiny s domácími mazlíčky. Jankova touha začít pracovat na poli vznikla kvůli rodinným psům plemene Basenji - Picasso a Rembrandt, jejichž citlivé zažívání přimělo rodinu hledat potravu, kterou by psi snesli a nebyla by monotónní.


NUFNUF

Nufnuf je estonská značka produktů pro psy a kočky, které se prodávají v 15 zemích Evropy, USA a Japonska. Produkty Nufnuf jsou založeny na inovativním severském designu a kolekce jsou inspirována čtyřmi obdobími severské přírody. Život v severské oblasti je spojen s divokým životem, což pomohlo navrhnout výrobky s velkým respektem k přírodě a potřebám domácích zvířat. V týmu Nufnuf jsou talentovaní designéři, vášniví milovníci zvířat a spousty psů a koček.

Většina produktů Nufnuf jsou vyrobeny ze 100% přírodních materiálů určené pro zvířata s alergií na syntetické materiály a pro majitele domácích zvířat, kteří se starají o zdravý životní styl.

 Všechny pelíšky a matrace  jsou anatomicky vhodné pro domácí zvířata. K výrobě používáme pouze prodyšné vlákno, které neslehne a drží stálý tvar. Potahy pelíšku jsou vyrobeny z látky odpuzující nečistoty a jsou snadno omyvatelné. Obojky a vodítka jsou určená k dennímu použití. Vhodné jsou jak pro aktivní psy k výcviku, tak i pro domácím mazlíčky žijící ve městě. Sortiment péče obsahuje 100% přírodní šampony a mýdla pro psy a jejich majitele. Pro aktivní psy máme zdravé tréninkové občerstvení s organickými doplňky. Produkty Nufnuf jsou vhodné pro všechny velikosti psů a koček. 


Collar of Sweden

Ve společnosti Collar of Sweden věří, že všichni psi si zaslouží mít své věci stylově a přitom zůstat v pohodlí a bezpečí. Jejich cesta začala jednoduchou, ale hlubokou myšlenkou: proč nenechat naše chlupaté kamarády užít si svět módy stejně jako my? A tak se zrodil Collar of Sweden. Jejich posláním je poskytovat trendy, ergonomické doplňky pro psy, které je udržuje šťastné a zdravé.

Collar of Sweden - místo, kde se móda snoubí s funkcí pro naše čtyřnohé společníky!

Jejich kolekce se může pochlubit řadou vycházkových doplňků, od elegantních obojků a vodítek až po personalizované jmenovky a dokonce i pouzdry na sáčky na hovínka, protože ví, že na každém detailu záleží. Ale nezůstali jen u toho. Jejich láska ke psům je přivedla k vytvoření útulných pelíšků pro psy, stylových ručníků na tlapky a módních tašek, díky nimž můžete být vy a váš pes dokonale sladění od hlavy až po tlapku.


PAIKKA

PAIKKA se zrodila z potřeby skvělých základních produktů, které jsou navrženy z pohledu psa a mají dlouhou životnost i v náročných sezónních podmínkách finské přírody. Jejich produkty jsou navrženy pro každodenní použití, vyrobeny s ohledem na životní prostředí, jsou bezpečné a vybaveny nekompromisními ergonomickými a funkčními prvky. Dobře promyšlené vysoce kvalitní produkty vždy vydrží déle než levnější varianta. Vždy vybírají ty nejekologičtější materiály, aniž by ohrozili bezpečnost vašeho psa a potřebné vlastnosti produktu. PAIKKA nabízí to nejlepší pro vašeho psa.

Pro PAIKKU šťastný pes znamená šťastný majitel

Všechny produkty PAIKKA jsou navrženy a vyvinuty ve Finsku z pohledu psů na základě jejich skutečných potřeb. Chceme nabízet produkty, které budou psy milovat a které usnadní život majitelům psů. Jejich několikanásobně oceněný tým vývoje produktů má rozsáhlé zkušenosti v oblasti agility soutěží, psích výstav, módního a designového průmyslu a fyzioterapie se zvláštním zájmem o psí anatomii a biomechaniku. 


Pala

V Pala si dali za cíl vyrábět to nejkvalitnější krmivo pro psy bez jakýchkoli kompromisů. Produkty vyrábí ve vlastní kuchyni v Estonsku. Jejich receptury jsou vyvinuty ve spolupráci s DogRisk, přední nezávislou výzkumnou organizací zaměřenou na výživu a zdraví psů na Helsinské univerzitě. Jejich spolupráce s akademickým světem tím nekončí. Mají také výzkumné partnerství s technickou univerzitou v Tallinnu za účelem implementace nejnovějších inovací v přípravě a konzervaci potravin.

Produkty Pala jsou raw a vyrobená ze 100% přírodních surovin. Jejich inovativní proces sušení vzduchem při nízké teplotě jemně odstraňuje vlhkost z vysoce kvalitních surovin bez jakékoli denaturace bílkovin. Proces sušení trvá při nízkých teplotách až 24 hodin. To dává Pala naši jedinečnou texturu suchou na dotek a zároveň si zachovává svěžest při pokojových teplotách. Pala nemusí být chlazena ani zmražena a může být krmena přímo domácím mazlíčkům bez jakékoli přípravy. 

VOŘÍŠKOV - Útulek pro opuštěná a týraná zvířata u Prahy

V útulku pracují milovníci zvířat, kterým nejsou lhostejné jejich osudy. Jejich hlavní vizí je: vybudovat útulek, který budou zvířata milovat. Útulek, kde se jim dostane lásky, kterou si zaslouží. Útulek, kde nebudou celé dny zavření v kotci a jen přežívat. Pro zvířata, která neměla štěstí chtějí, aby měli zase větší chuť k životu a aby se naučili znovu důvěřovat člověku.

Se psy denně pracují, trénují je, odnaučují je starým zlozvykům, které jim často brání v jejich „adoptovatelnosti“. Věnují jim spoustu času, hrají si s nimi, venčí je a berou je na výlety do okolních měst a obcí, často i s dalšími pejskaři. Zapojují je do coursingu a socializačních aktivit. Kočkám nebo i hlodavcům se také věnují, sice netrénují nebo nejezdí na výlety, ale denně dostanou pořádné množství lásky.

Dopřávají všem spoustu lásky, péče a zábavy! :-)

Woolly Wolf

Produkty Woolly Wolf pocházejí z recyklovaných PET lahví. Wolly Wolf vyrábí odolné a spolehlivé vybavení, které obstojí ve všech situacích a zároveň je šetrné k životním prostředí. Vzhledem k tomu, že populace psů neustále roste, věří, že je ještě důležitější činit udržitelná rozhodnutí i pro naše mazlíčky. Zavázali se používat recyklované materiály jako hlavní složku produktů, a tak minimalizovat náš dopad na planetu. Kromě toho, že jsou produkty Wolly wolf udržitelné, tak jsou také krásné.

Toulejte se divočinou s Woolly Wolfem - vůdci v recyklovaném psím vybavení!

Wolly wolf získali certifikaci GRS (Global Recycle Standard), která zajišťujeme transparentnost a integritu v každém kroku výrobního procesu. Jejich cílem je snížit množství odpadu, omezit vyčerpávání přírodních zdrojů a snížit celkový dopad na životní prostředí. Vybrat si Woolly Wolf znamená vybavit svého chlupatého kamaráda výjimečným vybavením a zároveň přispět k udržitelnější budoucnosti.