Spolupracujeme

Odměňte se pohybem! STÁHNĚTE SI APLIKACI ZDARMA A ZÍSKEJ SLEVY ZA POHYB NA PRODUKTY NUFNUF.

JAK NA TO?

Chodíte rádi s pejskem na procházky? A rádi byste získali slevu na naše produkty? Jestli ANO, máme pro vás skvělou zprávu! Stáhněte si aplikaci Gumpido a odměňte se pohybem! Aplikaci při aktivitě nemusíte mít spuštěnou, data se načítají automaticky z Google Fit nebo Apple Health. Jednoduché, že? A navíc zdarma a bez reklam!

JAK PŘESNĚ APLIKACE FUNGUJE?

Jednoduše! Půjdete se psem ven nebo si s ním zaběhat a za uběhané kilometry dostaneme například slevu na nový pelech pro psy! Užijete si společný čas venku a Gumpido automaticky sbírá body, které pak můžete uplatnit na zajímavé slevy.  

ČEHO CHCEME SPOLUPRACÍ S GUMPIDO DOSÁGNOUT?

Velmi rádi bychom přispěli ke zdravému životnímu stylu, podpořili udržitelnost a ochranu životního prostředí. Těchto zásad se držíme i při výrobě produktů, které jsou navrženy s velkým respektem k přírodě a potřebám psů a koček. A proto jsme byli moc rádi, když jsme byli osloveni ke spolupráci a mohli naše hodnoty podpořit zábavnou formou a motivací nejrůznějšími odměnami a slevami. Koneckonců motto projektu Gumpido zní: Odměň se pohybem!