5 tipů na vánoční dárky pro vaše psí miláčky

Vánoce pomalu klepou na dveře. Jistě už u vás panuje ta pravá vánoční atmosféra, plánujete dárky pro celou rodinu a vynechat nechcete ani vaše čtyřnohé kamarády. Jaké vánoční dárky pro mazlíčky vybrat a čím je nejvíce potěšit? Následující řádky vám poskytnou perfektní přehled a inspirovat se můžete také v naší e-shopové kategorii Vánoce. 

  1. Zásoba dobrot

Zásoba kvalitních pamlsků je sen každého chlupáče i samotného majitele. Využijete je při tréninku základních povelů, k posílení vzájemného pouta či jen tak pro radost. A protože i pamlsky by měli být z kvalitních surovin, u nás si vyberete například:

  1. Hračky pro psy

Hračky jsou nutností v každé psí domácnosti. Udržují psy v dobré náladě, podporují jejich přirozenou zvědavost a uspokojují fyzickou i psychickou aktivitu. Pokud se vašemu parťákovi jeho stávající hračky už okoukaly, Vánoce jsou ideální příležitostí k pořízení nových. Vybrat si můžete ze stylových hraček laděných přímo do vánočního stylu:

Určitě ale nevynechejte ani stávající nabídku hraček.

 

  1. Obojky pro psy a vodítka pro psy

Obojek a vodítko jsou neodmyslitelnou součástí psí výbavy. Měli by samozřejmě plnit svoji funkci, ale mohou být zároveň i pěkným módním doplňkem. Vybírejte z kvalitních materiálů jako je přírodní hovězí kůže nebo pletená bavlněná lana. Ladit můžete obojek přímo s vodítkem jako je například set Lassie obojek a Lassie vodítko nebo vytvářet vlastní kombinace. Rovněž si můžete vybrat z vánočních setů jako je Shadow obojek a Shadow vodítko. 

  1. Pelechy a pelíšky pro malé, střední i velké psy

Nový pelech jistě potěší každého chlupáče. U nás nabízíme pelechy z odolné látky, která odpuzuje nečistoty a snadno se udržuje v čistotě. Jako výplň je použité prodyšné vlákno. To je hypoalergenní a drží tvar pelechu. Pelechy jsou tak vhodné pro štěňata i pro seniory, kterým poskytují perfektní oporu pohybového aparátu.

Z naší nabídky si můžete vybrat pelech pro psy hranatý nebo kulatý, malý nebo velký, chlupatý nebo hladký. Každý pes u nás najde to správné pohodlí. :-) 

Jako doplněk k pelechu můžete pořídit měkkou deku či prošívaný polštář, který nabízíme i ve vánoční limitované edici. 

  1. Doplňky do správné psí výbavy

  • Každý pes se někdy řádně zamaže, tento problém pohodlně a hlavně šetrně vyřeší přírodní šampon pro psy. Psům s dlouhou nebo polodlouhou srstí zase udělá radost přírodní sprej na rozčesávání srsti. 
  • Nerezové, bambusové nebo netradiční betonové misky pro psy na krmení i vodu, potěší i vaše oči. Jsou stylové a svým vzhledem zapadnou do jakéhokoliv interiéru. Praktickým dárkem jsou také podložky pod misky, které ochrání vaši podlahu před případným nepořádkem a zajistí, aby miska neklouzala. 
  • Na vánoční rodinné focení či procházky vánočním městem využijete šátky typu bandana, které se lehce připnou k obojku. Specialitou jsou pak andělská křídla, která vtipně a stylově ladí s vánočním obdobím. 

VÁNOČNÍ TIP: Pokud chcete potěšit i jiného psího milovníka z vaší rodiny, bude se perfektně hodit dárkový poukaz, který obdržíte v elektronické podobě a jeho platnost je celých 12 měsíců.